43 відгуки
Контакти
Voltok
+380 показати номер
+380 показати номер
+380 показати номер
Едуард
УкраїнаКиївпр.Перемоги,67,к.F
Мапа

Voltok Basic

у вигляді галереїу вигляді списку
Торгівельна марка "Voltok" презентує вам модельний ряд надійних стабілізаторів українського виробництва - Voltok Basic! Ці апарати поєднують у собі ідеальне співвідношення ціни та якості. Стабілізатори Вольток вже зарекомендували себе на міжнародному ринку, а з 2017 року нарешті стали доступними і для українського споживача.
Які переваги мають наші стабілізатори?
1. Мають налагоджену систему захисту споживачів, а саме: захист від короткого замикання, високої та низької напруги, перегріву, перевантажень, а також захист по струму.
2. Виготовлені з інноваційних комплектуючих перевірених українських та європейських брендів.
3. Мають вбудований мідний трансформатор (не алюмінієвий), за рахунок чого подовжується оголошений строк експлуатації стабілізаторів.
4. Жоден зі стабілізаторів Voltok Basic не був повернутий або наданий в сервісний центр! Нульовий відсоток браку говорить про надзвичайну якість та професійне виготовлення аппартів.
5. Voltok.com.ua підтримує сервісне та гарнтійне обслуговування, беручи на себе всі витрати на транспортування стабілізаторів напруги.
Стабілізатори Voltok Basiс вирівнюють напругу в робочому діапазоні від 140 до 253 Вольт. Виробничі потужності компанії Вольток знаходяться в місті Маріуполі.
Voltok.com.ua - це офіційний магазин заводу, ми надаємо гарантію два роки на всі апарати Voltok Basiс. З будь-яких питань ви зможете звертатися безпосередньо до нас, тобто до виробника, який як ніхто краще знає свій продукт. В наявності є всі моделі стабілізаторів. Ми оперативно відправимо Вам товар в будь-який населений пункт України. Крім того, ми працюємо з розгалуженою мережею дилерів.
Не зволікайте, телефонуйте до магазину Voltok.com.ua, і замовляйте стабілізатор напруги Voltok Basiс!