43 відгуків
Контакти
На сайті не діє Програма захисту покупця Prom.ua . Продавець не пройшов верифікацію. Будьте пильні, роблячи покупки. Рекомендуємо перевіряти інформацію та оплачувати товари після отримання.
Voltok
+380 показати номер
+380 показати номер
Едуард
УкраїнаКиївпр.Перемоги,67,к.F
Мапа

Voltok Basiс plus

у вигляді галереїу вигляді списку
Радимо Вам звернути увагу на стабілізатори українського виробництва Voltok Basiс plus - апарати з розширеним діапазоном роботи, які стабілізують вхідну напругу від 123В до 259В. Пристрої мають 9 ступенів стабілізації, крок зміни напруги становить 15 вольт. Апарат вирівнює напругу дуже швидко, як і всі тиристорні стабілізатори напруги, - за 20 мілісекунд.
Використання стабілізатора дозволить забезпечити надійну роботу побутових приладів. Завдяки розширеному діапазону Voltok Basiс plus вирівнює навіть дуже низький або постійно високий струм. Він забезпечує захист від короткого замикання, від високої та низької напруги, від перегріву і перевантажень, захист по струму. У разі аварійних ситуацій стабілізатор можна перевести в режим «Байпас» (Транзит), коли струм на виході дорівнює струму на вході. Даний стабілізатор можна використовувати при роботі зі зварювальним апаратом.
Стабілізатори ТМ «Voltok» укомплектовані мідними трансформаторами і якісними складовими, які виробляються на сучасному обладнанні в місті Маріуполі.
Voltok.com.ua - це офіційний сайт заводу, і ми надаємо офіційну гарантію на всі стабілізатори серії Voltok Basiс plus у розмірі 2 років. З будь-якими питаннями ви зможете звернутися до нас, як до виробника, адже ми знаємо про свої вироби все. Замовляйте будь-яку модель наших стабілізаторів, і ми оперативно відправимо його в будь-яке місто України.