43 відгуків
Контакти
На сайті не діє Програма захисту покупця Prom.ua . Продавець не пройшов верифікацію. Будьте пильні, роблячи покупки. Рекомендуємо перевіряти інформацію та оплачувати товари після отримання.
Voltok
+380 показати номер
+380 показати номер
Едуард
УкраїнаКиївпр.Перемоги,67,к.F
Мапа

Voltok Safe plus

Стабілізатори напруги Voltok Safe plus - це надійні апарати українського виробництва з широким діапазоном стабілізації, а саме 128 - 275 Вольт. Ці апарати чудово підходять до експлуатації в приватних будинках, квартирах або на дачах. Вони виробляються в Україні, в місті Маріуполь, і вже зарекомендували себе, як надійні стабілізатори для будь-яких споживчих вимог.
Це електронні тиристорні прилади, які мають 12 ступенів стабілізації. В межах свого робочого діапазону вони вирівнюють вхідну напругу до 220 Вольт з незначною похибкою в 5%, або 10 Вольт.
Стильний дизайн стабілізаторів доповнений яскравим рідкокристалічним дисплеєм, а самі апарати зібрані з якісних комплентуючих, вироблених за іноваційними технологіями. Вони обладнані мідними трансформаторами, замість звичайних алюмінієвих, що подовжує їхній експлуатаційний строк за рахунок більшої зносостійкості.
Voltok.com.ua - це офіційний магазин заводу-виробника, саме ми підтримуємо сервісне та гарантійне обслуговування стабілізаторів напруги Вольток. Ви також можете придбати ці апарати в будь-якого з наших дилерів, і також отримати гарантію в 36 місяців з дати продажу.
Якщо внаслідок великих стрибків вхіжної напригу в мережі вам необхіден стабілізатор напруги з широким діапазоном, не вагайтеся і телефонуйте до нас! Ми професійно підберемо апарат з потрібними для вас характеристиками, і відправимо його в найкоротші строки. Чекаємо ваших замовлень!