43 відгуків
Контакти
На сайті не діє Програма захисту покупця Prom.ua . Продавець не пройшов верифікацію. Будьте пильні, роблячи покупки. Рекомендуємо перевіряти інформацію та оплачувати товари після отримання.
Voltok
+380 показати номер
+380 показати номер
Едуард
УкраїнаКиївпр.Перемоги,67,к.F
Мапа

Voltok Grand

Проблеми з вхідною напругою можна вирішити за допомогою стабілізатора напруги, і якщо ви хочете придбати дійсно якісний апарат, зверніть увагу на серію Voltok Grand.
Стабілізатори напруги Voltok Grand - це найкращий вибір для квартири, приватного будинка, дачі або офісу, адже вони мають 16 ступенів стабілізації! Ці апарати можна по праву вважати обладнанням бізнес-класу, бо іхня точність напруги на виході складає 220 В +/- 2,5%. Такі показники ви будете бачити при умові, що ваша вхідна напруга не буде перебільшувати межі робочого діапазону - 156В - 254В. Ці електронн тиристорниі стабілізатори вирівнюють вхідну напругу за дуже короткий час - всього 20 мілісекунд.
Стабілізатори напруги Voltok Grand вже отримали довіру споживачів, і користуються великим попитом не тільки в Україні, але і в ближньому зарубіжжі. Магазин Voltok.com.ua є офіційним представником продажу цих апаратів від завода, завдяки чому наші клієнти зможуть отримувати довговічні і якісні апарати за короткий час безпосередньо від виробника!
На які переваги стабілізаторів Вольток Гранд варто треба звернути увагу? По-перше, це стильний дизайн та яскравий чіткий і зрозумілий дисплей. По-друге, професійна збірка та наявність мідного трансформатора, замість алюмінієвого, який є не таким надійним та витривалішим до надзвичайних стрибків напруги. Також, ви отримаєте стабілізатор з функцію підтримки зварювального устаткування, що взагалі є однією з найсучасніших функцій, які можуть бути в подібних апаратах!
Телефонуйте до нас і замовляйте стабіізатори Voltok Grand! Професійні консультанти підберуть саме ту модель, яка вам потрібна! Ми підтримуємо сервісне та гарантійне обслуговування на протязі трьох(!) років, та відправляємо стабілізатори безкоштовно в день замовлення. Чекаємо на вас!