43 відгуків
Контакти
На сайті не діє Програма захисту покупця Prom.ua . Продавець не пройшов верифікацію. Будьте пильні, роблячи покупки. Рекомендуємо перевіряти інформацію та оплачувати товари після отримання.
Voltok
+380 показати номер
+380 показати номер
Едуард
УкраїнаКиївпр.Перемоги,67,к.F
Мапа

Voltok Grand plus

у вигляді галереїу вигляді списку
Представляємо вам сучасні стабілізатори напруги для квартир, приватних будинків, офісів та виробництв - Voltok Grand plus! Стабілізатори напруги Voltok Grand plus SRKL16 мають 16 ступенів регулювання вхідної напруги. Це апарати з розширеним діапазоном стабілізації - 118 В - 272 В, що є дуже зручним у випадках постійних стрибків або при занадто низькій чи високій напрузі. Якщо такий діапазон стабілізації підходить для ваших потреб, то ви можете не сумніватися у виборі моделі! Цей стабілізатор преміум-класа дійсно є найкращим за технічними показниками з усього асортименту нашої торгівельної марки.
Стабілізатори напруги Voltok Grand мають мідний трансформатор, яскравий чіткий дісплей та органічний сучасний дизайн, який дозволяє вам розміщувати їх у будь-якому житловому приміщенні. Вам також не слід переймася з приводу шуму - ці стабілізатори напруги є тиристорними електронними, і тому ніякого гулу від їхньої роботи ви не почуєте.
Якщо напруга на вході дорівнює показникам робочого діапазону, на виході вона буде видавати 220 Вольт з похибкою до 5-6 вольт. Крок стабілізації дорівнює 6 вольт, і через вузький діапазон це є великою перевагою даної моделі. Межі стабілізації, в яких стабілізатор буде працювати без вимикань - від 90 В до 293В.
Voltok.com.ua є офіційним магазином заводу-виробника. Звертайтеся до нас за телефонами, і замовляйте стабілізатори з повним гарантійним та сервісним обслуговуванням! Гарантія на стабілізатор Voltok Grand plus SRKL16 дорівнює 3 роки. Безкоштовна відправка у будь-який куточок України обов`язково присутня! Чекаємо на замовлення!